طراحی اپلیکیشن

01

طراحی گرافیکی

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن با استانداردهای طراحی روز و استفاده از سبک های متریال دیزاین و ...

02

سرعت کارایی اپلیکیشن

واکنش سریع در استفاده از اپلیکیشن توسط کاربران با پیاده سازی استاندارد و استفاده حداقلی از منابع سخت افزارها

03

آنلاین و آفلاین

قابلیت کارایی به صورت آفلاین بدون اتصال به اینترنت و آنلاین با اتصال به اینترنت و سرور

04

امنیت بالا

حفظ امنیت بالا در حفظ کدها و امنیت وب سرویس ها و سرورها در هنگام اتصال به اپلیکیشن جهت جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات و سواستفاده های احتمالی

05

ارائه سورس

ارائه سورس به مشتری پس از اتمام قرارداد جهت حصول اطمینان کامل از آینده فعالیت شخصی یا شرکتی خود

06

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته جهت جلوگیری از خطاها، حمله ها و...

07

آپتایم

طراحی وبسرویس به بهینه ترین حالت ممکن جهت افزایش آپتایم اپلیکیشن و جلوگیری از دسترس خارج شدن سرویس و یا سرور

08

پیاده سازی صفر تا صد

پیاده سازی اپلیکیشن از طراحی گرافیکی تا کدنویسی اپلیکیشن ، طراحی وبسرویس، طراحی پنل مدیریت، طراحی سایت معرفی اپ، طراحی لوگو، طراحی بنر، انتشار در مارکت ها و...

09

انتشار اپلیکیشن

انتشار در مارکت های معتبر جهت سهولت دریافت اپلیکیشن شما همچون گوگل پلی، مایکت، کافه بازار، سیب اپ

اپلیکیشن اگدرون

سامانه جامع اگدرون برای تسهیل امور مربوط به تشخیص آفات، سم پاشی و پایش زمین کشاورزی در راستای استفاده از تکنولوژی های پیشرفته برای افزایش بهره وری ایجاد شده است.

این سامانه به همراه اپ موبایلی خود به کشاورزان، مهندسان ناظر کشاورزی و فعالان در حوزه خدمات کشاورزی و زراعی این امکان را می دهد تا به بهترین شکل عملیات مربوط با پایش زمین و مبارزه با آفات صورت گیرد.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن جوانیار

اپلیکیشن جوانیار یک سرویس خرید و فروش اجناس دست دوم ، کتب ، خانه های دانشجویی ، هم خانه و... مخصوص دانشجویان میباشد

کاربران میتوانند با ثبت نام در این سرویس اقدام به درج آگهی خرید یا فروش خود در اپلیکیشن نمایند

همچنین بدون ثبت نام نیز میتوان از این اپلیکیشن استفاده نمود

دریافت اپلیکیشن

چگونه می توانم بهترین وب سایت را برای کسب و کار خود داشته باشم؟

تیم ما صبورانه و صادقانه شما را راهنمایی و کمک خواهند نمود. متخصصان برنامه نویسی و طراحی وبسایت ما چندین پکیج طراحی وب سایت در حوزه های متنوع مطابق با سلیقه و خواسته های شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای خواهیم گذاشت

شرکتی که طراحی سایت خود را به آن می سپاریم باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

مهمترین چیز اینست که بدانیم طراحی سایت یک فرآیند مهندسی و علمی تلقی می گردد. متاسفانه در بازار امروز طراحی سایت ایران شرکت های بسیاری بصورت قارچ گونه تاسیس گردیده اند که بسیاری از آنها فاقد صلاحیت کارشناسی و فنی در این زمینه هستند. عدم وجود یک نظام مهندسی نرم افزاری و برنامه نویسی می تواند یکی از عمده تر ین دلایل اینگونه مشکلات باشد. زمان عقد قرارداد با یک شرکت طراحی سایت به نکات زیر توجه نمائید: ابتدا در مورد سابقه آن شرکت و بخصوص مشتریان گذشته آن تحقیق کنید و از حسن رضایت و شهرت آن اطمینان حاصل کنید. طراحی سایت فرآیندی درازمدت است، شرکتی که نتواند در ادامه راه مشتری خود را همراهی کند و خدمات پشتیبانی خوبی نداشته باشد، قطعاً آن وب سایت پس از مدتی منفعل خواهد شد و نمی تواند به اهدافی که جزو چشم اندازهایش بوده و ترسیم کرده نائل شود. یکی از مواردی که امروزه در خدمات طراحی سایت بسیار به چشم می خورد استفاده از نرم افزارهای فارسی شده خارجی است که متاسفانه بسیاری از شرکت ها بدلیل نداشتن علم مهندسی مربوطه از اعمال سلیقه مشتری در آن عاجزند و در نتیجه معمولاً مشتری مجبور به انتخاب قالب از پیش آماده شده آن خواهد بود و این روند نیز باز هم به منفعل شدن آن وب سایت منجر می شود. خدمات برخی از شرکت ها که بسیار ارزان قیمت هستند معمولاً از این دسته اند. مطمئن شوید که شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت می تواند با استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت و پورتال های سازمانی و رعایت استانداردهای مربوطه وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی نماید. بعنوان مثال برخی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات صرفاً از شما سوال می کنند که دوست دارید وب سایت شما چه بخش هایی داشته باشد؟ حال آنکه به هیچ وجه خود آنها پیشنهادی بهتر به شما ارائه نمی دهند. در صورتیکه یک شرکت قدرتمند در زمینه طراحی سایت می بایست با اطلاعاتی که از آخرین استانداردهای طراحی دارد به شما کمک کند تا به هدف خود برسید. ممکن است به عنوان مشتری شما خواسته خود را خوب بدانید اما ندانید که چگونه باید به این خواسته برسید. همیشه این سوال را از شرکت طرف قرارداد خود بپرسید که پس از طراحی سایت چه باید کرد؟ این شرکت باید بتواند با برنامه معینی وب سایت شما را از طرق مختلف اعم از معرفی به موتورهای جستجوگر و همچنین سایر راه های بازاریابی اینترنتی به مخاطبان شما معرفی نماید. وب سایتی که طراحی شود ولی هیچ بازدید کننده و مخاطبی نداشته باشد مسلما بی ارزش و اعتبار است. در انتها باید گفت که فاکتورهای بسیاری در این زمینه باید مد نظر قرار گیرد. لطفا در انتخاب خود بسیار دقت کنید و قبل از سفارش طراحی سایت خوب تحقیق کنید چرا که موفقیت در این کار می تواند تجارت شما را متحول کند. طراحی وب سایت کار کوچک و بی اهمیتی نیست. با توجه به این مهم که روز به روز کسب و کارهای اینترنتی به دهکده جهانی اینترنت می پیوندد باید قبل از وارد شدن به آن تمامی جوانب بررسی شود.

برای داشتن یک سایت حرفه ای چه کاری باید انجام داد؟

ابتدا می بایست درک درستی از اهداف و چشم اندازهای خود جهت طراحی سایت داشته باشید. با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به سمت خرید کالا و یا خدمات از شما سوق دهد. باید با استفاده از تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس از طریق شرکتی معتبر طراحی سایت شرکت یا سازمان خود را به آنها بسپارید. در صورتیکه شرکت مورد انتخاب شما یک شرکت یا تیم معتبر برنامه نویسی و مجرب در زمینه طراحی صفحات وب و پورتال هی سازمانی باشد، خود بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.

آیا تیم طراحی سایت وب کو وب خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب ارائه می دهد؟

بله، گروه برنامه نویسی و طراحی سایت وب کو وب، خود دارای سرورهای اختصاصی است که برای مشتریان خود این خدمات را بر عهده می گیرد و برای اینکه مشتریان ما خیالی آسوده داشته باشند، هم طراحی وب سایت و هم خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب آنها را در بستر های میزبانی وب کو وب ارائه میدهیم.

داشتن وب سایت برای چه کسانی و یا چه شرکتهایی نیاز هست؟

با توجه به اینکه هیچ کسی، هیچ شرکت و یا سازمانی بدون اهداف انتفاعی و یا غیر انتفاعی خلق نمی شود، پس می توان گفت همگی آنها نیازمند داشتن یک وب سایت مرتبط با نوع فعالیت و کسب و کار خود می باشند. هر فردی و یا شرکتی که تصمیم داشته باشد کالا، خدمات و یا اطلاعات مورد نظر خود را به مخاطبان عرضه کند نیاز دارد که یک وب سایت داشته باشد.

چه نیازی به داشتن یک وب سایت می باشد؟

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی،گستردگی، سبک زندگی و عمق فعالیت ها، افراد و شرکت ها تمامی خدمات و محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت از طریق تلفن های همراه خود و یا مرورپرهای سیستم های شخصی شان پیدا می کنند، کسی که بدنبال توانایی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود. بنابراین چه افرادی که دارای کسب و کار خرد و چه کلان می باشند به سهولت می توانند با داشتن یک سایت به بهترین نحو به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند.

هزینه ی طراحی سایت چقدر می باشد؟

هزینه های طراحی سایت معمولا شامل موارد زیر است:
هزینه ثبت یک دامنه که با این نام وب سایت شما مورد بازدید قرار می گیرد. مثلاً www.webcoweb.com
هزینه میزبانی وب (اجاره فضا یا Host در اینترنت) که صفحات وب سایت و پست های الکترونیک شما را نگهداری می کند و قیمت آن بستگی به حجم فضای مورد نیاز و کیفیت آن بستگی دارد.
هزینه طراحی و پیاده سازی سایت و برنامه نویسی های بخش های مختلف پروژه
توجه داشته باشد که تمام موارد فوق را می بایست از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه نمود. عدم توجه و دقت در تهیه این موارد، میتواند خسارت های جبران ناپذیری برای تجارت شما بوجود آورد. که خوشبختانه تمامی این امکانات توسط یم وب کو وب برای شما قابل ارئه می باشد.

انواع وب سایت کدامند و تفاوت بین آنها چیست؟

به صور کلی دو نوع وب سایت وجود دارد که عبارتند از :
1 _ وب سایتهای استاتیک
در این نوع وب سایتها کاربران فقط می توانند محتویات داخل وب سایت را مانند یک بروشور یا کاتالوگ اینترنتی ببینند . اغلب شرکت ها افراد در گذشته که معمولا محصولات، خدمات و یا محتویات شان دائما در حال تغییر نمی باشد یا بروز شدن وب سایت چندان برایشان مهم نمی باشد عموما این نوع از وب سایتها را سفارش می دهند. البته بعضی از قسمتهای وب سایت با پرداخت هزینه ای جداگانه قابل بروز رسانی میباشد. چنانچه میخواهید فقط در فضای اینترنت باشید تا مشتریان بهتر شما را بشناسند میتوانید چنین وب سایتهایی را سفارش دهید. در ضمن با سایت های ارزان قیمت استاتیک نمی توان رتبه خوبی در موتورهای جستجو بدست آورد.

2 _ وب سایتهای داینامیک یا پویا
در نقطه مقابل سایتهای استاتیک، سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت (کارفرما) قابل مدیریت و بروز رسانی می باشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن و ویرایش صفحه، مشاهده سفارشات و مدیریت محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما می توانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایت تنها جهت رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای جدید با ما در تماس خواهید بود چراکه خودتان می توانید تمامی کارها را به صورت آنلاین در هر نقطه ای تغییر بدهید. رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات نامحدود در اینترنت از مهمترین مزایای چنین وب سایتهایی می باشد.

حالا وقتشه که کسب و کارتو توی جیب همه جا بدی2

در دنیای رقابت خاص بودن کسب و کار یکی از مزیت های رقابتی به حساب میاد که با طراحی یک اپلیکیشن زیبا و شیک این مزیت رو نسبت به رقبای خود داشته باشید

جهت مشاوره و یا سفارش کلیک کنید